Всесвітня зимова Універсіада. За кілька днів до старту - dskjkhЗа кілька днів до старту Всесвітньої зимової Універсіади-2013, яка проходитиме з 11 до 21 грудня 2013 року в місті Тренто (Італійська Республіка), активно працює штаб із підготовки українських спортсменів до цієї важливої спортивної події року. Вже зібралися українські команди до Італії. Зокрема, 7 грудня  до столиці Універсіади вирушить штаб делегації України. Наступного дня ? фігуристи та хокейна збірна. Потім до них приєднаються стрибуни з трампліна, представники лижного двоборства та шорт-треку. 

За словами першого заступника голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, члена Організаційного комітету з підготовки до Універсіади Миколи Золотаревського, цього разу гучних проводів не буде. Адже переважна більшість вітчизняних атлетів готувалася за кордоном. Тому після завершальних етапів тренувальних зборів вони з усієї Європи з’їжджаються до італійського Тренто, де на них вже чекають представники українського штабу. Тож у хлопців і дівчат не буде проблем із поселенням у місцевих готелях, харчуванням, акредитацією, а також місцем для тренувань. 

Студентська збірна України змагатиметься за медалі різного ґатунку в дев’яти видах спорту. Це – біатлон, лижні гонки, стрибки з трампліна, лижне двоборство, фігурне катання, гірськолижний спорт, шорт-трек, сноубординг і хокей. Крім того, ще відбудуться змагання з жіночого хокею, керлінгу, фрістайлу та синхронного фігурного катання. У спортивній студентській делегації будуть представники двадцяти вищих навчальних закладів України.

Практично в усіх видах змагатимуться спортсмени, які мають право виступати на Універсіаді. Спочатку визначили по дві команди кандидатів. Потім відібрали найсильніших. На жаль, не зможе виступити в Тренто перший склад збірної України з біатлону, тому що за спеціальним планом готується до зимової Олімпіади в Сочі (Російська Федерація). Та розуміючи важливість моменту і відповідальність за результат національної команди в Італії, президент Федерації біатлону України, віце-президент Національного олімпійського комітету України Володимир Бринзак запевнив, що другий склад команди обов’язково поїде на Універсіаду. Нині всі біатлоністи вже в Європі, де проводять завершальні тренувальні збори.

А першими боротьбу за нагороди розпочнуть хокеїсти. Вони стартують 10 грудня, напередодні офіційного відкриття Універсіади. Суперниками української команди в груповому турнірі будуть збірні Республіки Казахстан, Канади та Японської Держави.

За інформацією прес-служби КФВС МОН України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *