Студенти ЖДУ імені Івана Франка побували в Євросоюзі - ES 4Студенти ЖДУ імені Івана Франка взяли участь у міжнародному культурно-освітньому проекті, який створено польськими та українськими партнерами для вирішення питань, пов’язаних з євроінтеграцією молоді до країн Євросоюзу шляхом отримання сучасної Європейської освіти.

Подорож франківців розпочалася зі Львова, а в Ополє (Республіка Польща) активістів ЖДУ імені Івана Франка гостинно прийняв ректорат Вищої школи адміністрування та соціального управління.

Для ознайомлення з можливістю здобути Європейську освіту керівники проекту організували візити до країн Європи (Франція, Чехія, Німеччина) для кращого розуміння здобутків європейської демократії. Учасники проекту також ознайомились із мовою та культурою запропонованих країн й історією виникнення Європейського Союзу.

Варто зазначити, що студенти-франківці відвідали Дрезденську галерею та Лувр, побували в Кракові та Празі. На завершення візиту студенти ЖДУ імені Івана Франка отримали сертифікати про участь у міжнародному культурно-освітньому проекті для молоді.

Прес-центр ЖДУ імені Івана Франка 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *