NASA планує вирощувати квіти й овочі на Місяці в 2015 році - Lunar GreenhouseВідколи Google заявив про те, що планує вирушити на Місяць в 2015 році, NASA планує також злітати з представниками великого пошуковика. Космічне агентство хоче помістити кілька рослин на місяцехід Google Lunar X Prize, щоб потім на Місяці висадити їх на поверхні.

Щойно рослини опиняться на Місяці, поміщені в спеціальні капсули, вони будуть посаджені, і всіх непокоїтиме одне питання – чи зможуть вони вирости на поверхні Місяця?

Поки що NASA планує відправити базилік, ріпу і ще кілька рослин, сподіваючись, що вони зможуть вижити в радіації, яка покриває тонку атмосферу. У вигляді розсади рослини можуть бути сприйнятливі до радіації так само, як і люди.

Якщо рослини почнуть квітнути на Місяці, то це може стати початком спроби терраформування  поверхні, і, можливо, одного разу весь  Місяць буде вкритий  різноманітними кущами і деревами.

Отже, якщо рослини стануть джерелом їстівних фруктів і овочів, то це може бути дуже доречним для майбутніх колоністів, які полетять на Місяць і освоюватимуть нові землі. Адже, як передбачають вчені, колись Земля буде така забруднена, що стане просто непридатною для життя.

За матеріалами сайту gizmonews.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *