Я розбила ялинкову кульку... Зворушливий лист від п'ятирічної дівчинки на ім'я Фейт - images 16Днями дуже зворушлива історія сталася у Великобританії. Співробітники одного з магазинів мережі John Lewis отримали листа від п’ятирічної дівчинки на ім’я Фейт.

У листі йшлося: «Пробачте мені, що в суботу я розбила ялинкову кульку. Вона коштувала 2 фунти стерлінгів. Ось ці гроші. Пробачте ще раз. Фейт. 5 років». До листа додавалися гроші.

Співробітники магазину, зворушені чесністю маленької дівчинки, вирішили розшукати її і подякувати, але в листі не було зворотної адреси. Домінік Джойс, директор крамниці, написав про цей випадок у соцмережах, сподіваючись, що люди допоможуть йому відшукати дівчинку. Жителі Кембриджа, в якому все і сталося, також не залишилися байдужими і навіть створили спеціальну сторінку в соцмережах із тегом «знайти Фейт».

«У нас зараз великий наплив покупців, – говорить містер Джойс. – Тому визначити, яку саме іграшку розбила Фейт, ми не змогли. Але якщо нам все-таки вдасться відшукати дівчинку, ми обов’язково подякуємо їй за чесність і подаруємо щось із нашого асортименту».

За матеріалами сайту deti.mail.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *