На Дніпропетровщині багато уваги приділяється військово-патріотичному вихованню молоді. Комплекс заходів із патріотичного виховання молоді в регіоні реалізується в рамках Соціальних Ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України». Про це повідомив заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ростислав Ботвінов під час прес-конференції. 

«Усі ми хочемо, щоб наші діти росли здоровими і фізично, і морально. Нині один із факторів, що забезпечував такий розвиток, –  строкова служба в армії – майже в минулому. Але ми не хочемо, щоб наших дітей виховувала вулиця, і докладаємо максимум зусиль, щоб вони були здоровими, сильними фізично, знали нашу славну історію», – сказав Ростислав Ботвінов. 

В області в навчальних закладах працюють гуртки і музеї військово-патріотичної слави. Цього року пройшли кілька грандіозних заходів із резонансом на всю країну – це акція «Безсмертний полк», марафон «Слава визволителям», що триватиме до 70-річчя визволення області від фашистських загарбників. 28 жовтня пройшла наймасштабніша в історії незалежної України реконструкція Великої Вітчизняної Війни – реконструкція великої Битви за Дніпро. У наших школах проходять уроки мужності, тематичні виставки та зустрічі. Створено музеї бойової слави в школах і закладах профтехосвіти, які сьогодні виводяться в 3D-формат.

За ініціативи губернатора Дмитра Колєснікова реалізується програма «Голос ветерана», в рамках якої молодь записує аудіо- та відеоісторії ветеранів.

Військовий комісар Дніпропетровського обласного військового комісаріату, полковник Сергій Калашников зазначив, що в області відмінно налагоджена співпраця з військово-патріотичного виховання молоді з Дніпропетровською облдержадміністрацією.

«На Дніпропетровщині займатися військово-патріотичним вихованням молоді легко та почесно. Насамперед тому, що в нас відмінно налагоджена співпраця з Дніпропетровською облдержадміністрацією. Губернатор Дмитро Колєсніков сам служив у повітряно-десантних військах Радянського Союзу. Його заступник – Ростислав Ботвінов – є головою обласної призовної комісії. У нас в області є дуже хороша традиція. Першу відправку юнаків до армії ми здійснюємо на березі Дніпра – біля Монументу Слави. У них цей день залишається в пам’яті на все життя. Також у нас проводяться місячники оборонно-масової роботи обласної та міської організації ветеранів, фестивалі афганської пісні в містах області, військово-патріотичні ігри. Результатом проведення по військово-патріотичному вихованню молоді стало те, що з кожним роком у нас збільшується кількість охочих служити в українській армії», – сказав він.

За інформацією Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу