Школяр знайшов таємниче послання в пляшці - images 19На чилійському архіпелазі Чілое місцевий школяр дорогою на навчання знайшов пляшку з листом, яка  подолала близько десяти тисяч кілометрів.

13-річний Абраам Карімоне приніс знахідку до школи, де вчителька допомогла йому перекласти зміст записки.

У листі, датованому 2011 роком, сказано, що його автором є капітан дослідного судна на ім’я Метт Дженсен.

Послання в пляшці він кинув у море біля берегів Нової Зеландії. У записці йдеться про те, що Дженсен цікавиться морями і вивчає їх. Також капітан залишив адресу своєї електронної пошти і пообіцяв надіслати невелику винагороду тому, хто знайде листа.

Разом із вчителькою Абраам написав Дженсену листа, і той відповів.  У своєму електронному посланні він зізнався, що дуже радий отримати звістку про знахідку. Він запросив чилійського школяра погостювати в Новій Зеландії. Викладач юного чилійця розповіла, що після отримання відповіді всі школярі дуже зраділи і почали обговорювати можливість приїзду на архіпелаг капітана Метта з подарунками.

Як вказує UPI (в замітці при цьому йдеться, що автор листа не новозеландець, а австралієць), Дженсен відправив по всьому світу вже близько двох тисяч послань у пляшках, і деякі з них були знайдені біля берегів різних країн, про що він отримав повідомлення на пошту.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *