На Вінниччині відкрито Літню школу для прийомних родин - rozhdenie detey prodolzhaet zhiznОбласна влада вирішила відійти від звичного навчання батьків-вихователів і прийомних батьків. Відповідно до положення про дитячі будинки сімейного типу та про прийомні родини – мам та татусів раз на два роки запрошують до Вінниці на навчання. Цьогоріч – запросили всією родиною і до табору відпочинку.

Про це повідомляє Управління у справах преси та інформації Вінницької ОДА

На тиждень санаторій «Подільський Артек» став літньою школою для батьків-вихователів та прийомних батьків, а для їхніх дітей – базою відпочинку. Навчалося тут 17 запрошених родин.

До речі, малеча відпочиває безкоштовно. А батьки сплачують за двох – 200 грн на добу. Задоволені всі. Поки дорослі навчаються, дітей розважають вихователі.

Навчання у літній школі проходять у формі тренінгів та діалогів. З батьками спілкуються сімейні психологи, фахівці з юридичних і правових питань.  Харчування в літній школі, як і в таборі – п’ятиразове. По обіді дорослі повертаються до навчання, а діти під наглядом вожатих набираються сил, відпочивають. Увечері родина знову разом.

Сьогодні в області створено 30 будинків сімейного типу та 118 прийомних родин, в яких виховується більше 300 дітей.

За матеріалами vinnitsa.info

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *