«Золото» Чемпіонату світу виборов випускник ЖДУ імені Івана Франка – кікбоксер Володимир Демчук - A 2У місті Анталія (Туреччина) завершився Чемпіонат світу з кікбоксингу (розділи: фул, поінт-файтинг, лоу-кік, кік-лайт, музичні вправи). «Золото» до скарбнички національної збірної України додав випускник ЖДУ імені Івана Франка, відомий не лише в Україні, а й за її межами житомирський кікбоксер Володимир Демчук.

У фінальному поєдинку з російським кікбоксером Рустамом Мірзоєвим талановитий український кікбоксер Володимир Демчук виборов «золото» і став Чемпіоном світу з кікбоксингу 2013 року в розділі кік-лайт.

«Золото Чемпіонату світу їде в Україну разом зі мною!!!», – написав Володимир Демчук.

Нагадаємо, що цей 25-річний житомирський кікбоксер на прізвисько Дядя Вова (виступає у розділі лоу-кік, вагова категорія до 67 кг) – майстер спорту України міжнародного класу з кікбоксингу, член національної збірної команди України, випускник факультету фізичного виховання та спорту Житомирського державного університету імені Івана Франка, вихованець ЖДЮСШ «Авангард» Житомирської обласної ради, представляє фізкультурно-спортивне товариство «Україна» та тренується під керівництвом Заслуженого тренера України В’ячеслава Гопанчука, – за сім років спортивної кар’єри встиг завоювати прихильність в Україні та за кордоном. У послужному списку спортсмена майже 200 змагальних боїв.

Крім того, житомирський кікбоксер Володимир Демчук є володарем титулів чемпіона України з кікбоксингу WAKO 2007, 2010-2012 років; він бронзовий призер чемпіонату Європи з кікбоксингу WAKO 2010 року в розділі лоу-кік (місто Баку, Азербайджан); фіналіст чемпіонату Європи з кікбоксингу WAKO 2010 року в розділі кік-лайт (місто Лутраки, Греція); володар Кубку світу з кікбоксингу WAKO 2012 року (місто Ріміні, Італія); бронзовий призер чемпіонату Європи з кікбоксингу WAKO 2012 року в розділі лоу-кік (місто Анкара, Туреччина), володар Кубку світу «BESTFIGHTER -2013» (Італія), бронзовий призер ІІ Всесвітніх Ігор з єдиноборств (місто Санкт-Петербург, Росія).

Прес-центр ЖДУ імені Івана Франка 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *