Міністерство юстиції України спільно з Координаційною радою молодих юристів України при Мін’юсті провело Всеукраїнський урок «Права людини».

Урок проводився за участі представників офісу Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини, керівників Координаційної ради молодих юристів, студентів, гімназистів та школярів – усього понад 150 учасників.

Під час уроку присутнім була представлена важлива інформація щодо захисту прав людини, поінформовано про роботу як вітчизняних, так і закордонних інституцій, які відстоюють права людини і поширюють інформацію про правові стандарти.

Характерним для уроку було те, що правову інформацію присутнім надавали саме практикуючі юристи, які ділились своїм професійним досвідом і реальними прикладами.

«Сьогодні нам під час уроку розповідали про Європейський суд з прав людини, зокрема, було дуже цікаво почути про вирішення конкретних справ щодо відстоювання цією інституцією прав людини і відновлення справедливості. Це дуже важливо для забезпечення прав і гарантій громадян», – поділилась своїм враженням від Всеукраїнського уроку «Права людини» студентка-другокурсниця юридичного факультету Європейського університету Олена Ахтаніна.

«Важливо виховувати молодих юристів на конкретних прикладах, доносити до них свій досвід і практичні напрацювання. Саме для цього і проводиться урок «Права людини», де молодь безпосередньо може з цим познайомитись», – наголосила заступник начальника експертно-методичного відділу Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Наталя Щербина.

Нагадаємо, з 9 по 14 грудня проходить Всеукраїнський тиждень права, в рамках якого відбудеться фінальна частина Міжнародного правничого конкурсу імені В.М.Корецького, виставка-форум «Правники – суспільству», майстер-класи відомих правників, конкурси, турніри тощо.

Прес-служба Міністерства юстиції

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу