Веселі старти - подарунок на день народження - DSC 1868 16 грудня Київський фінансово-економічний коледж відзначав своє 16-річчя – по-спортивному, весело, у спортзалі! У спортивних змаганнях «Веселі старти» брали участь три команди: «Комета» – викладачі коледжу, «Фінальний крок» – студенти 4 курсу «Правознавство» та «Суперперці» – команда батьків.

Насичена програма спортивного конкурсу охопила естафети з м’ячем, обручами, повітряними кульками. Змагалися на силу і швидкість – хлопці на переплетених руках переносили дівчат; стрибали, вдягаючи на ноги мішки, та перетягували канат. Уболівальники активно підтримували всі команди – і однокашників, і улюблених учителів, і батьків.

Журі змагань на чолі з директором коледжу Наталією Руденко довго радилося, кому присудити першість, адже всі учасники показали чудовий результат. Більшістю голосів перше місце віддали батькам – «Суперперцям». Це й не дивно, адже за цю команду виступав чемпіон Європи з дзюдо Нугзар Месаблішвілі!

Друге місце розділили між собою команда студентів «Фінальний крок» і команда викладачів «Комета».

Кожен із учасників змагань одержав іменну грамоту, відповідно, за перше та друге місця. Усім трьом командам вручено солодкі призи!

Своє 16-річчя коледж продовжив святкувати змаганнями з армрестлінгу серед студентів і курсантів, як завжди креативно, весело, по-молодіжному!

Світлана Середенко

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *