Дмитро Табачник та Анатолій Присяжнюк відкрили нову школу на Київщині - IMG 3884Сьогодні з участю міністра освіти і науки України Дмитра Табачника та голови Київської обласної державної адміністрації Анатолія Присяжнюка відбулося урочисте відкриття Путрівського навчально-виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Васильківського району Київської області.

У заході взяли участь представники Васильківської районної державної адміністрації, Васильківської міської та районної рад, директори закладів освіти району, завідувачі дошкільних навчальних закладів, представники духовенства, вчителі, учні та їхні батьки, громади сіл Путрівка, Крячки, Кобці та Березанщина.

Під час відкриття школи Анатолій Присяжнюк зазначив: «Нам вдалося втілити в життя цей проект. Сьогодні дуже важливо підтримати дітей, створити для них умови. На 1 вересня відкрито 774 школи у Київській області. У 2010 році на Київщині лише 20 % шкіл мали комп’ютери, 30 % – мали зручності всередині приміщень. А сьогодні ми вийшли маже на 100 % забезпечення комп’ютерами. Найкраще – це вкладати інвестиції в дітей. Щасливої долі кожному з вас». 

Дмитро Табачник від усієї душі привітав путрівчан зі справжнім святом для кожного мешканця села – відкриттям школи: «Коли будується така школа, якій могли б позаздрити міста-мільйонники – і Київ, і Львів, і Харків, і Дніпропетровськ, – це найбільше свято. Цього року це десята нова школа, побудована в Київській області».

Дмитро Табачник та Анатолій Присяжнюк відкрили нову школу на Київщині - IMG 3973Як повідомив міністр, майже чотири роки тому Президент України поставив завдання, щоб українська освіта потрапила в перелік 20 кращих систем освіти у світі. «За ці роки в Україні створено 230 тис. нових місць у дитячих садочках. Тільки у 2013 році на Київщині зусиллями обласної влади, міських голів створено 3250 нових місць в дитячих садках. А Президент України поставив завдання до кінця 2014 року ліквідувати чергу у дитячих садках і в Україні буде створено ще додатково 100 тис. місць», – наголосив Дмитро Табачник.

Міністр зазначив, що «завдяки ще одному проекту нашого Президента Віктора Януковича – «Відкритий світ», за допомогою інформаційних технологій, наступного року ми обладнаємо ще близько 5 тис. шкіл в Україні мультимедійними комплексами. Буде можливість подивитися урок кращого вчителя з будь-якої школи України».

«Нехай дітям буде щаслива дорога, нехай вони будуть розумні, здорові, нехай вони вчаться краще, ніж ми, нехай вони будуть щасливі. Хочу побажати малечі, яка йде до школи, щоб вони нас обов’язково в усьому перевершили: і в долі, і в знаннях», – привітав міністр.

Окрім того,  Дмитро Табачник та Анатолій Присяжнюк відвідали відкритий урок з фізики у 7-му класі. Це одна з трьох класних кімнат, що обладнана мультимедійним комплексом від Національного проекту «Відкритий світ».

Дмитро Табачник та Анатолій Присяжнюк відкрили нову школу на Київщині - MG 4115Довідково:

Путрівський навчально-виховний комплекс «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Васильківського району Київської області.

Проектна потужність школи – 288 місць, ДНЗ – 80 місць.

У школі передбачено сучасні спортивний та актовий зали, їдальня, навчальні кабінети, бібліотека, великі світлі рекреації, спальні та ігрові кімнати для дітей дошкільного віку.

За кошти Національного проекту «Відкритий світ» школа обладнана трьома мультимедійними комплексами (кабінети хімії та біології, фізики, інформатики).

За кошти Київської обласної державної адміністрації придбано та встановлено навчально-комп’ютерний комплекс.

На сьогодні у школі навчаються 114 дітей 1 – 9 класів сіл Путрівка, Крячки, Кобці, Березанщина. Працюють 15 учителів.

Путрівський НВК планується як базовий заклад освітнього округу, що дасть можливість функціонувати не лише школі І – ІІІ ступенів, дошкільному навчальному закладу, а й створити гімназію та розгорнути діяльність гуртків і секцій закладів позашкільної освіти.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *