Євроінтеграція – найголовніший пріоритет українського уряду, - Олександр Клименко -Про це 10 грудня 2013 року заявив міністр доходів і зборів України Олександр Клименко під час зустрічі зі студентами Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

«Сьогодні всі борються за мрію. Мрія – це прекрасно. Але ми маємо розуміти, що підписати документ не складно, труднощі починаються потім. Саме тому ми розмовляємо мовою економічного прагматизму, а не емоціями. Необхідно зробити так, щоб ми, українці, отримали найбільше переваг не шляхом втрат, а шляхом здобутків. Наш бізнес має бути конкурентним і на зовнішніх ринках, і на внутрішньому», – наголосив міністр.

За словами Олександра Клименка, робота з ЄС не закінчена. Навпаки, напрацьовуються технічні параметри, проведено значущі реформи в усіх сферах, зокрема в податковій і митній, що входять до компетенції Міністерства доходів і зборів України. Зокрема, зараз Міндоходів працює над запровадженням уповноваженого економічного оператора. 

Водночас, відповідаючи на запитання студентів щодо роботи безпосередньо Міндоходів і наповнення бюджету, міністр запевнив, що відомство працює у звичайному режимі, а всі відрахування до бюджету стабільні.

«Завдання міністерства – це стабільна та систематична робота. Ми не маємо права на помилку. Світова економіка дуже вразлива, а економіка України теж залежить від цих коливань. Тим більше, що сьогодні ми спостерігаємо і певні внутрішні ризики. Саме тому економічний блок уряду сьогодні робить усе, щоб ці ризики мінімізувати», – зазначив Олександр Клименко.

За інформацією прес-служби Міністерства доходів і зборів України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *