Олег Проскуряков розповів студентам НУБіП про адаптацію екологічного законодавства до європейських стандартів - iuygy1Олег Проскуряков розповів студентам НУБіП про адаптацію екологічного законодавства до європейських стандартів - jhg20 грудня 2013 року міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков зустрівся із студентами Національного університету біоресурсів та природокористування України.

На зустрічі були присутні ректор університету Дмитро Мельничук, проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності Максим Мельничук, проректор з навчальної і культурно-виховної роботи Наталія Рідей, голова Студентської організації Ольга Кухар та директори всіх навчально-наукових інститутів НУБіП України.

Зустріч міністра із студентами тривала більше години та пройшла в дружній атмосфері у формі діалогу. Міністр екології та природних ресурсів відповів на запитання, які хвилювали молодь, зокрема, щодо євроінтеграційного курсу України, екологічної ситуації в Україні, адаптації екологічного законодавства до європейських стандартів та норм.

«Сьогодні, міністерства та відомства України, кожне у своїй галузі, активізували роботу з Європейською комісією з метою пошуку найбільш оптимальних рішень у контексті асоціації України з ЄС», – сказав Олег Проскуряков.

За інформацією прес-служби Мінприроди

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *