«Створення рівних можливостей для учнів, незалежно від місця їхнього проживання та достатку батьків, – головне завдання державної політики в галузі освіти. З цією метою Президент України Віктор Янукович ініціював розробку проекту «Відкритий світ», який впроваджується з 2010 року в рамках національного пріоритету «Нова якість життя», – наголосила заступник голови Сумької облдержадміністрації Тамара Іщенко під час робочої поїздки до Боромлянського НВК Тростянецького району.

«14 шкіл регіону увійшли до «зеленого» списку ІІ етапу Національного проекту «Відкритий світ» і найближчим часом отримають доступ до освітнього порталу та сучасне обладнання», – зазначила вона.

За словами Тамари Іщенко, цьогоріч 54 навчальні заклади області надіслали свої заявки на участь у конкурсі «2000 шкіл» ІІ етапу Національного проекту. За попередніми результатами 14 із них отримали статус учасників, тобто увійшли до «зеленого» списку.

Згідно з інформацією організаторів, школи із «жовтого» та «червоного» списків також мають можливість потрапити до проекту «Відкритий світ». Для цього їм треба до 12 грудня зібрати всі документи, яких не вистачає, та надіслати на адресу Національного проекту «Відкритий світ».

За інформацією Сумської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *