До новорічних свят учителі Вільненського НВК традиційно готують невеличкий сюрприз для учнів. Тож і цього року знову порадували яскравим новорічним видовищем своїх вихованців, шанувальників театралізованої краси.

Нещодавно маленькі глядачі НВК мали нагоду потрапити в світ гарних емоцій, переглянувши «Новорічну казку». Захід пройшов у творчій атмосфері. Театральне явище за допомогою акторів прикрасило настрій малечі, а специфіка акторської майстерності відкрила завісу оживлення ляльок, допомогла пофантазувати та проявити певну уяву дітей. Усі вони насолодилися живою грою та з головою поринули у світ мистецтва!

Головною, неодмінною рисою лялькової вистави було вміння розважити маленьких глядачів, а часом не лише спонукати посміятись, а й поміркувати. Подяки батьків визначили позитивний вплив від перегляду вистави їхніми дітьми.

Ляльковий театр завжди вважався важливим засобом естетичного виховання, адже мистецтво з давніх-давен приваблює глядача. Воно не лише приносить радість, а й нагадує про вічні цінності: доброту, чесність, дружбу.

 За інформацією Департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу