Визначились переможці Кубка Львівщини з вільної боротьби - uytg10 грудня 2013 року відбувся фінал Кубка Львівської області серед студентських команд вищих навчальних закладів III – IV рівнів акредитації з вільної боротьби.

У фінальній зустрічі на борцівському килимі зустрілись збірні команди спортсменів Національного університету «Львівська політехніка» та Львівського національного аграрного університету. Поєдинок за кубок завершився впевненою перемогою студентів-спортсменів Національного університету «Львівська політехніка», які тріумфували в 6 із 7 поєдинків. Третє місце вибороли студенти Львівського державного університету фізичної культури.

Команда-переможець отримала кубок та призи від організаторів змагань – Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Зазначимо, що Кубок Львівської області з вільної боротьби серед студентських команд вищих навчальних закладів III – IV рівнів акредитації  був організований Львівським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. До участі в Кубку зголосися команди 4-х вищих навчальних закладів області, які змагалися у матчевих зустрічах з жовтня по грудень 2013 року.

За інформацією Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *