Intel. Інформаційно-комунікаційні технології в освіті відкривають нові горизонти - IMG 004710 – 11 грудня 2013 року з нагоди 10-річчя впровадження в Україні міжнародних освітніх програм Intel в Києві відбувся V Міжнародний форум Intel «Нові горизонти інформаційно-комунікаційних технологій в освіті».

Захід проводило Міністерство освіти і науки України спільно з Національною академією педагогічних наук України та представництвом корпорації Іntel в Україні на виконання завдань, визначених Національним планом дій щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» та Державною цільовою програмою впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період до 2015 року. 

Метою Форуму стало представлення світових тенденцій щодо впровадження інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) в освіті; перспектив впровадження спільних ініціатив МОН України та Intel; обмін досвідом щодо використання ІКТ у навчально-виховному процесі з метою трансформації освіти задля підвищення ефективності сучасної освіти та підготовки молоді до економіки знань в інформаційному суспільстві ХХI століття.

Участь у Форумі взяли керівники та представники обласних департаментів (управлінь) освіти та працівники, відповідальні за впровадження ІКТ в освіті, ректори (директори) обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, керівники вищих педагогічних навчальних закладів, координатори та тренери освітніх програм Intel України та СНД.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *