Днями міністр закордонних справ України Леонід Кожара зустрівся зі студентами Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 

Важливу увагу під час зустрічі приділено питанням європейської інтеграції України, зокрема в контексті процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. 

Леонід Кожара повідомив про продовження пошуку такого алгоритму відносин, зокрема з ЄС та Росією, що дав би змогу підійти до підписання Угоди на справді взаємовигідних умовах. За словами керівника зовнішньополітичного відомства, сьогодні в ЄС існує розуміння необхідності пошуку компромісних рішень, і найближчим часом сторони мають намір перейти до предметних переговорів із цього питання. 

Слід зазначити, що багато присутніх на зустрічі студентів брали участь як волонтери в забезпеченні проведення 5 – 6 грудня цього року в Києві Міністерського засідання ОБСЄ. Тож міністр подякував їм за якісну роботу, зазначивши, що вона сприяла результативності цього кульмінаційного заходу в рамках головування України в згаданій організації.

 

За інформацією МЗС

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу