На базі Дніпропетровського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів туристичного сервісу відбулося урочисте відкриття декади робітничих професій галузей побуту, харчування, торгівлі, легкої промисловості, поліграфії. Захід проходить під гаслом: «Робітнича професія – вектор галузевого розвитку України».

Мета заходу – підвищення престижу робітничих професій і підтримка позитивного іміджу профтехосвіти, створення умов для реалізації громадянами рівних прав у виборі професії, роду трудової діяльності відповідно до суспільних потреб, виховання корпоративної та професійної культури, залучення широкого кола громадськості та учнівської молоді. Форма проведення декад зорієнтована на випускників шкіл, їхніх батьків, керівників і педагогів загальноосвітніх закладів.

На свято були запрошені учні 9 – 11 класів шкіл  Дніпропетровська, викладачі вищих навчальних закладів, представники підприємств-замовників робітничих кадрів, фахівці обласного центру зайнятості.

Учасники заходу ознайомилися з виставкою технічної творчості навчальних закладів, творчими та дипломними роботами учнів і випускників ПТНЗ, майстер-класами з професій. За бажанням учні шкіл мали змогу стати учасниками навчально-виробничого процесу в реальному часі.

У рамках заходу відбулась зустріч представників молодіжних рад професійно-технічних і вищих навчальних закладів м. Дніпропетровська щодо створення мостів співдружності на тему «Відверта розмова про робітничу професію».

Учні шкіл отримали консультації спеціалістів ліцею з професій.

За інформацією Департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу