13-річна школярка допоможе подолати гикавку… льодяниками -13-річна американка Меллорі Ківман придумала рецепт льодяників проти гикавки, які отримали назву «Hiccupops» (поєднання англійських слів hiccup – гикавка і lollipop – льодяник на паличці).

Дівчинка сама часто потерпала від цієї напасті, тому два роки тому вона заповзялася винайти універсальні ліки. Вона перепробувала всі відомі народні засоби боротьби з гикавкою, але жоден з них не дав бажаного результату. Однак Меллорі це не зупинило і вона продовжувала експериментувати, поки нарешті не придумала свої  льодяники.

Юна винахідниця виявила те, що вона так довго шукала, прямо у себе на кухні. Після довгих досліджень методом спроб і помилок,  Мелорі вирішила об’єднати три своїх улюблених засоби – льодяники на паличці, яблучний оцет і цукор – в одну «вибухову», але дуже смачну суміш.

«Ці льодяники задіюють цілу групу нервів у горлі й у роті, які відповідають за рефлекторну дугу, пов’язану з гикавкою. Ці нерви надмірно стимулюються, внаслідок чого гикавка припиняється », – пояснює Меллорі.

Однак навіть після довгоочікуваного відкриття дівчинка не заспокоїлася, а стала шукати способи презентувати свій продукт усьому світу. І ось зовсім недавно, під час дитячого конгресу вона познайомилася з серійним підприємцем Денні Бріром, який оцінив її проект і вирішив допомогти Меллорі заснувати свою комерційну компанію.

Тепер у 13-річної бізнес-леді буде власна команда консультантів, які почнуть виробництво льодяників «Hiccupops» уже цього літа.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *