Зимовий дрес-код. Як не замерзнути взимку - detiЗима – аж ніяк не спекотна пора року в нашій країні. Щоб на вулиці почуватися максимально комфортно, скористайтеся порадами мандрівників: хто як не вони вміють правильно утеплюватися.

«У холоди одяг має бути тришаровим. Спершу варто одягати термобілизну, яка відводить вологу, потім радять флісову кофту, що втримує тепло, а зверху – вітронепроникну куртку. В ідеалі краще купити куртку з мембрани – захисного матеріалу, що відводить вологу від тіла та не вбирає її з вулиці», – радить професійний мандрівник Андрій Боровенський.

Для морозів у -20 ° і нижче пуховий одяг теж не знадобиться. Мандрівник радить обирати ті куртки, в яких використовується наповнювач із пуху птиці гаги.
Що стосується шкарпеток, то їх  у суворі морози радять одягати дві пари: спершу теплі шерстяні, потім легкі, х/б або синтетику.

А от взуття треба купувати спеціальне, спортивне, з трекинговою підошвою, якій жодна ожеледиця не страшна, і  вологу вона теж не пропустить.

«Поверх взуття можна одягти спеціальні льодоступи. На вигляд їх зубці нагадують терки», – радить Боровенський.

Без шапки взимку взагалі нікуди: обличчя, вуха і щоки також повинні бути захищені від морозного вітру. Ідеальний варіант – шапка- вушанка.

Для додаткового зігрівання можна скористатися  грілками, які зараз продаються в усіх магазинах.

За матеріалами Взгляд

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *