Майбутні податківці і дошкільнята Ірпеня допомогли Святому Миколаю подарунки зібрати - 4Святий Миколай завжди асоціюється з Чудотворцем, який власним прикладом навчав усіх  доброти, милосердя, добрих учинків. І вже протягом багатьох століть його послідовники всіляко допомагають усім, хто цього потребує.

Наслідувачами священнослужителя стали й активісти студентського ректорату Національного університету державної податкової служби України, які 12 грудня організували Благодійний аукціон «Подаруй усмішку дитині!»

Усім небайдужим пропонувалося придбати малюнки, виконані студентами податкового університету всіх факультетів та вихованцями дитячих садків міста Ірпінь. Також усі охочі скористалися можливістю придбати смайлика, який з іменем благодійника прикріплювався до стенда.

Майбутні податківці і дошкільнята Ірпеня допомогли Святому Миколаю подарунки зібрати - 131212 7000Кошти від купівлі малюнків і смайликів будуть передані до медичного закладу для лікування онкохворих.

«Благодійність – це, швидше за все, внутрішня душевна необхідність, моральне задоволення від того, що можеш комусь допомогти. Нині залишається важливим надання небайдужими безпосередньої допомоги – із рук у руки, без зайвого галасу», – наголосили організатори та учасники благодійного аукціону.

Ксенія Палієва

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *