Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка та Санкт-Петербурзький державний електротехнічний університет «ЛЕТІ» імені В. І. Ульянова продовжують реалізовувати педагогічний експеримент з академічної мобільності студентів.

Відповідно до плану роботи Асоціації вищих навчальних закладів-партнерів Російської Федерації та України, Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка продовжує співпрацю з університетами Росії.

ПолтНТУ як учасник Координаційної ради Асоціації вищих навчальних закладів-партнерів Російської Федерації та України, починаючи з 2011 року, здійснює двосторонній обмін студентами за програмою академічної мобільності з Санкт-Петербурзьким державним електротехнічним університетом «ЛЕТІ» імені В. І. Ульянова (Леніна). Цього року три студенти ПолтНТУ успішно завершили навчання та отримали дипломи обох університетів. 

Відповідно до виділених Міністерством освіти і науки України квот на навчання до ПолтНТУ прибули три студенти СПбДЕТУ «ЛЕТІ», вони проходять підготовку в магістратурі на факультеті інформаційних та телекомунікаційних технологій і систем.

Під час зустрічі зі студентами ректор ПолтНТУ професор Володимир Онищенко зазначив, що участь університетів у таких програмах обміну дає змогу отримати якісну фахову освіту та створює можливість для удосконалення програм академічної мобільності студентів. Було обговорено подальший розвиток співпраці між навчальними закладами та спільне проведення наукових досліджень.

За інформацією ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу