Бібліотекарі Дніпропетровщини знають, як залучити учнів до культурних і духовних цінностей - sdoiuНа базі Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки проведено бінарний семінар бібліотекарів і учасників виховного процесу професійно-технічних навчальних закладів області «Інноваційні форми роботи бібліотеки та учасників виховного процесу щодо залучення учнів до культурних і духовних цінностей».

Фахівці наукової бібліотеки представили можливості і послуги бібліотеки та запропонували співпрацю з бібліотеками ПТНЗ.

Методисти Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти презентували матеріал «Духовні витоки ціннісних орієнтацій учнів ПТНЗ» (прийоми створення і досягнення успіху) та ознайомили слухачів із результатами моніторингу щодо організації та проведення цікавих культурно-просвітницьких заходів бібліотеками ПТНЗ області, спрямованих на залучення учнів до культурних та духовних цінностей. 

Бібліотекарі ПТНЗ поділилися досвідом щодо впровадження інноваційних форм роботи бібліотек як осередку культури і духовності.

Учасникам семінару рекомендовано активізувати роботу щодо розширення світогляду учнів, виховання кращих загальнолюдських якостей і шанобливого ставлення до духовних надбань українського народу.

Отримана на семінарі інформація сприятиме постійному творчому пошуку інноваційних форм роботи у бібліотечній справі.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *