На Буковині створюються умови для навчання і виховання дітей з особливими освітніми потребами - jhgft16 грудня, під час апаратної наради директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Бауер доповів про надання освітніх послуг дітям з особливими потребами, дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування. 

«В області функціонують 4 спеціальні дошкільні навчальні заклади для дітей із вадами зору, мовлення, розумово відсталих і з порушенням опорно-рухового апарату, в яких виховуються 309 дітей, із них 27 дітей-інвалідів, – зазначив Михайло Бауер. – 99 дітей з особливими освітніми потребами відвідують дошкільні навчальні заклади загального розвитку, а в дошкільних закладах комбінованого типу створено 38 спеціальних груп, у яких виховується 1 тис. 265 дітей з особливими потребами». 

Директор департаменту також повідомив, що в Чернівецькій області функціонують 7 спеціальних навчальних закладів для дітей з особливими освітніми потребами – 1 спеціальна школа, 5 спеціальних шкіл-інтернатів, 1 навчально-реабілітаційний центр, у яких навчаються 976 дітей. Індивідуально навчається 561 дитина, що потребує корекції фізичного та розумового розвитку, а 578 дітей з особливими освітніми потребами інтегровані в загальноосвітні навчальні заклади області. «Інклюзивне навчання впроваджене в 41 школі – відкрито 59 класів, у яких навчаються 85 учнів, зокрема 27 дітей-інвалідів», – сказав Михайло Бауер.

Станом на 1 грудня цього року в 434 загальноосвітніх навчальних закладах навчаються і виховуються 969 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Загалом у нинішньому навчальному році в області працюють 13 шкіл-інтернатів та Оршівський дитячий будинок, у яких навчається 2 тис. 181 учень.

За інформацією Чернівецької ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *