Від ефективності діалогу між владою та молоддю, без перебільшення, залежить майбутній курс держави, напрям подальших політичних, економічних і соціальних реформ, повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов на зустрічі зі студентами Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана.

Він зазначив, що в студентському середовищі завжди народжуються нові, свіжі ініціативи й ідеї, які в перспективі визначають вектор розвитку країни.

Під час зустрічі міністр зупинився на питанні підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, наголосивши, що Україна не відмовляється від євроінтеграції.

«Ніхто курсу на євроінтеграцію не відміняв. Президент дав конкретне завдання – домовитися з Європейським Союзом, залагодити усі питання й підписати Угоду про асоціацію», – повідомив Ігор Прасолов.

За його словами, пауза в євроінтеграції є цілком обґрунтованою, вона пов’язана з необхідністю детальнішої оцінки ризиків і можливих втрат для економіки після підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

«Ми говоримо про те, що треба все зважити та зрозуміти, чи існують для нашої економіки і промисловості ризики і що з цими ризиками робити», – сказав міністр.

Ігор Прасолов повідомив, що зараз Україна спільно з Європейським Союзом веде роботу з підготовки «дорожньої карти» заходів, спрямованих на вирішення спірних питань, пов’язаних із підписанням Угоди.

«Ми ведемо переговори з нашими європейськими колегами щодо необхідності створення «дорожньої карти», тому що в деяких питаннях нам потрібна і технічна підтримка, і фінансова», – зазначив міністр.

На його думку, реалізація положень «дорожньої карти» дасть Україні змогу підписати Угоду про асоціацію з ЄС вже в 2014 році.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу