Дивовижний Китай і чайна церемонія - в ЖДУ імені Івана Франка - oty13 грудня 2013 року у конференц-залі Житомирського державного університету імені Івана Франка відбувся інтелект-кемп «Соціокультурні світи. Дивовижний Китай».

Організаторами та ініціаторами інтелект-кемпу «Соціокультурні світи. Дивовижний Китай» виступили Центр естетичної антропології та етнокультурології ЖДУ імені Івана Франка, кафедра естетики, етики та образотворчого мистецтва, а також кафедра видавничої справи, редагування та основ журналістики університету.

До участі в інтелект-кемпі були залучені студенти та викладачі трьох інститутів університету: філології та журналістики, педагогіки та іноземної філології.

Програма заходу передбачала проведення інсталяцій, низки презентацій, інтелектуальну гру в режимі online «І-цін», кінолекторії, інтелектуальні майданчики та майстер-клас із проведення тайської чайної церемонії. 

Одними з найзахопливіших моментів інтелект-кемпу, що змушували присутніх затамувати подих, були online-ворожба «І-цін» та фен-шуй-прогноз для університету на наступний рік. Згідно тексту «Книги змін» у новому 2014 році удача, на яку чекали в університеті, вже на підході, і сонце слави ЖДУ імені Івана Франка підніметься високо над горизонтом. Також велика дружна університетська родина у рік Синього дерев’яного Коня має бути готовою до успіхів, щастя супроводжуватиме франківців, тільки їм не варто забувати дивитися під ноги.

У рамках інтелект-кемпу «Соціокультурні світи. Дивовижний Китай» студенти-франківці не тільки обговорили китайські звичаї, історію, науку та мистецтво, а й проаналізували китайські ритуали Лі на всі випадки життя, розкрили таємниці Таримських мумій. Також учасники заходу з’ясували, які таємні коди несуть китайські тату, чим насправді є китайська парасолька – аксесуаром чи ознакою влади і могутності, і чи може віяло як аксесуар бути зброєю.

За інформацією ЖДУ імені Івана Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *