Українські школярі знають права людини - 50 8З 9 до 13 грудня 2013 року в Україні проводився вже традиційний Всеукраїнський тиждень права, в якому активну участь взяли і школи міста Павлограда.

Із метою надання правової освіти дітям, формування в них правової свідомості та культури всі навчальні заклади міста проводили різноманітні заходи, до участі в яких залучалися органи учнівського самоврядування, фахівці міжрайонного управління юстиції, служби у справах дітей, інших установ, депутати міської ради.

Тиждень розпочався 9 грудня проведенням Всеукраїнського уроку «Права людини». До цього уроку школи підготували тематичні газети, стіннівки, у бібліотеках – книжкові виставки літератури правового змісту.

Упродовж тижня в закладах освіти проходили різноманітні конкурси, ігри інформаційного, освітнього та виховного характеру на правову тематику; було організовано перегляд фільму «Торгівля людьми» та проведення правового тренінгу «Як не стати жертвою злочину». Спільно з працівниками міської служби та кримінальної міліції у справах дітей підлітки вели діалог «Якщо тобі немає 18».

У рамках тижня права пройшов міський турнір старшокласників «Знавці права». У І етапі перемогли команди загальних шкіл №№ 1, 2, 5, 9, 20, у ІІ (фінальному) – команди загальних шкіл № 5 та № 9.

Тиждень права показав, що практично кожен учень знає, що серед основних його прав: право на життя, право на здоров’я, право на навчання, право на повагу до себе.

За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *