17 – 18 грудня у Хмельницькому національному університеті відбулася традиційна щорічна студентська науково-практична конференція «Проблеми та перспективи економічного розвитку сучасних виробничих систем за умов поглиблення інтеграційних міжнародних процесів». Попри те, що на сучасному етапі коло глобальних проблем людства постійно розширюється, можна з впевненістю стверджувати, що найбільших успіхів людство досягло у розв’язанні саме глобальних економічних проблем.

Організатором конференції виступила кафедра міжнародних економічних відносин на чолі з академіком Академії економічних наук України, професором Віктором Нижником. Широке залучення студентства до обговорення найгостріших наукових проблем є звичним явищем у Хмельницькому національному університеті. Під час роботи конференції студенти ХНУ обговорювали шляхи та методи вирішення найактуальніших проблем світової економічної науки, серед яких: світова економічна інтеграція та глобалізаційні процеси, сталий розвиток регіонів, інноваційно-інвестиційний розвиток економіки України та інтеграція у світовий економічний простір, економічна безпека підприємств, підвищення конкурентоспроможності персоналу тощо.

Підбиваючи підсумки конференції, варто відзначити неабиякий інтерес та активність студентів, гострі дискусії яких є свідченням вагомих знань і компетенції. Враженнями від навчання та конференції, зокрема, ділиться студентка VI курсу навчання спеціальності «Міжнародні економічні відносини» ХНУ Бойчук Леся: «Можу з впевненістю стверджувати, що навчання в університеті дало мені не лише ґрунтовні знання з економіки та двох іноземних мов, розширило кругозір, а й подарувало мені вірних і щирих друзів в особі одногрупників та викладачів. За 6 років навчання ми стали справжньою великою та дружною сім’єю, де кожен готовий тебе зрозуміти, вислухати, підтримати, – захоплено продовжує Леся Бойчук. – Не можу не сказати і про конференцію. З року в рік ми зустрічаємося, щоб обговорити важливі економічні проблеми, і з року в рік ми ростемо – ростуть наші знання, наш рівень, це справді надзвичайно цікаво та захоплююче!».

Завершилась конференція підбиттям підсумків і виробленням практичних рекомендацій. Усі учасники подякували професору Віктору Нижнику та очолюваній ним кафедрі за організацію заходу та висловили побажання зустрічатись частіше та розширювати географію учасників, оскільки конференція – це не лише дискусії та доповіді – це пошук нових друзів та однодумців.

Ольга Осійчук,

відділ міжнародних зв’язків та зв’язків з громадськістю ХНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *