З 4 грудня 2013 року в Переяслав-Хмельницькому педагогічному університеті імені Григорія Сковороди за сприяння Міжнародного благодійного фонду “Допоможемо Дітям Разом” проходить благодійна акція. Міжнародний благодійний фонд “Допоможемо Дітям Разом” створено для подолання дитячої глухоти.

Нещодавно Фонд звернувся до університету з проханням надати допомогу в зібранні коштів на придбання двох слухових апаратів для чотирирічного хлопчика Кирила Романовича Твердохліба. Батьки хлопчика, на жаль, позбавлені батьківських прав, і Кирилом опікується старенька бабуся, яка сама потребує допомоги. Для того, щоб Кирилко зміг чути весною дзвінкий спів пташок, навчатися, необхідно зібрати 17 тисяч 500 грн.

Суть акції полягає в тому, що всі люди, які не байдужі до чужого горя, в соціально-гуманітарному відділі можуть придбати долоньку лише за 1 гривню. Ця долонька і є найдорожчим подарунком для Кирила.

На сьогодні вже зібрано майже  700 грн. Давайте не будемо байдужими та подаруємо дитині справжнє свято. Адже наближається Новий рік, а це час чудес!

Ольга Волочай

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу