17 грудня 2013 року в навчально-виховному комплексі школа-ліцей «Відкритий космічний ліцей імені Г. Т. Берегового» міста Сімферополя відбувся суперфінал і урочисте нагородження переможців Республіканського конкурсу проектів молодих педагогів «Зроби крок за обрій». Конкурс, основною метою якого є виявлення творчо працюючих молодих педагогів і подальший розвиток їхніх професійних компетенцій, а також популяризація професії педагога, проходить у рамках Програми підвищення престижу праці вчителя в Автономній Республіці Крим на 2011 – 2015 роки.

У республіканському етапі конкурсу взяли участь 75 молодих учителів із 25 регіонів автономії. 14 молодих педагогів, відібрані журі в двох номінаціях: «Краєзнавство» (молоді педагоги зі стажем роботи до 3 років) і «Профі» (молоді педагоги зі стажем роботи від 2 до 5 років), у суперфіналі розповіли про те, як дійти до кожного та зацікавити всіх, провели майстер-класи «Запрошую до співпраці» і взяли участь в інтелектуальній вікторині.

Переможцями в номінації «Краєзнавство» стали:

І місце – Ельзара Мустафаєва, учитель навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія» № 10 імені Е. Покровського міста Сімферополя;

ІІ місце – Ольга Ваулина, учитель Табачненської загальноосвітньої школи I – III ступенів Джанкойського району;

ІІІ місце – Вікторія Головченко, учитель загальноосвітньої школи I – III ступенів № 4 міста Ялти.

Переможцями в номінації «Профі» стали:

І місце – Кристина Крамчаніна, учитель навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія» № 2 Ленінського району;

ІІ місце – Мерієм Аметова, викладач Кримського республіканського професійно-технічного навчального закладу «Ялтинське вище професійне училище будівельних і харчових технологій»;

ІІІ місце – Лілія Бірюкова, учитель Свєтловської загальноосвітньої школи I – III ступенів Джанкойського району.

Заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим Володимир Буякевич від імені голови кримського освітнього відомства Наталії Гончарової привітав переможців конкурсу. Він зазначив, що Республіканська програма підвищення престижу праці вчителя в Автономній Республіці Крим на 2011-2015 роки, в рамках якої відбувся вже втретє конкурс «Зроби крок за обрій», дає можливість творчим, креативним і активним педагогам заявити про себе. Заступник міністра також наголосив, що кримський уряд і профільне відомство створюють усі умови для підтримки молодих педагогів.

За інформацією Міністерства освіти і науки, молоді і спорту АР Крим

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу