Соціальні виплати наступного року зростуть, що передбачено проектом Державного бюджету. Про це заявив прем’єр-міністр Микола Азаров на засіданні Кабінету Міністрів України 18 грудня.

Микола Азаров повідомив, що розмір посадового окладу працівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки також збільшуватиметься в три етапи: «Це буде на 18 % більше, ніж у грудні 2013 року, і в два рази, наголошую, більше, ніж у 2009 році». 

«У результаті таких збільшень середньомісячна заробітна плата на кінець 2014 року, наприклад, дільничного лікаря-терапевта вищої категорії зросте на 602 грн порівняно з груднем 2013 року, а фельдшера – зросте на 401 грн щомісячно, наголошую, завідувача дошкільного навчального закладу – на 645 грн, вчителя вищої категорії загальноосвітнього навчального закладу – на 602 грн, старшого наукового співробітника – на 748 грн», – констатував прем’єр-міністр.

Микола Азаров повідомив, що наступного року заплановане збільшення стипендій для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються на “відмінно”, залежно від рівня акредитації вищих навчальних закладів та освітньо-кваліфікаційного рівня, від 70 до 120 грн порівняно зі звичайною стипендією.

За інформацією Урядового порталу

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу