У Дніпропетровському обласному ліцеї-інтернаті фізико-математичного профілю пройшов фестиваль дитячої творчості «Зоряне намисто» - ifhУ Дніпропетровському обласному ліцеї-інтернаті фізико-математичного профілю пройшов фестиваль дитячої творчості «Зоряне намисто», підготовлений вихователями гуртожитку Наталією Муленко та Ангеліною Фурсовою, бібліотекарем Вікторією Темною та творчою групою учнів 9-11 класів: Вікторією Сидоренко, Людмилою Шапою, Олександрою і Володимиром Бойками, Іваном Чернишом під керівництвом заступником директора з виховної роботи Ірини Ільченко.

На виставці фестивалю були запропоновані творчі роботи учнів 8 – 11 класів на тему «Чудеса робимо своїми руками». Це – колекції монет Ростислава Нечепоренка та Максима Солов’я (9, 8 класи), роботи, виконані із бісеру, та оригамі Тетяни Іскакової (8 клас), картини на металічній основі Максима Чичмаря (8 клас), військовий корабель із «Лего-конструктора» Валентина Пупени (8 клас) та аплікації з природних матеріалів Євгена Василькова (8 клас). 

Кажуть, зірки чимось схожі на людей; і такими «зірочками» в ліцеї стали Вікторія Сидоренко та Людмила Шапа (10 клас) у номінації «Юні читці»; Володимир Бойко (8 клас) в номінації «Поет-аматор».

Вершиною поезії є пісенна поезія, що несе натхнення та настрій. У номінації «Юні вокалісти» переможцями стали учениці 9 класу Христина Сирота та Юлія Троцька, а також учениця 10 класу Олександра Бойко із сольною програмою.

Музика і ритм викликали захоплення та натхнення у виконанні лауреатів обласного конкурсу бального танцю, учнів ліцею Сергія Соболя та Юлії Артеменко (10 клас).

Перлини гумористичного жанру продемонстрували Владислав Демченко (8 клас), Іван Черниш і Владислав Явтуховський (10 клас).

Прагнучи осягнути чарівний світ художньої творчості, діти показали свої креативні здібності до самовираження. Як писав Дмитро Мендєлєєв: «Треба любити те, що ти робиш, і тоді праця піднесеться до творчості».

За інформацією Департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *