У четвер, 19 грудня, міністр соціальної політики Наталія Королевська огляне Благодійну виставку творчих робіт дітей з особливими потребами «Подаруй дитині диво!», а також візьме участь в аукціоні з продажу найкращих творів.

Виставка найкращих робіт проводиться Міністерством соціальної політики України спільно з Благодійним фондом «Мистецький арсенал» у рамках соціальної програми Інноваційного освітнього проекту для дітей та підлітків “Арсенал ідей”. Усі зібрані в рамках аукціону кошти будуть скеровані на відкриття центру денного перебування для дітей з інвалідністю. Це своєрідний «дитячий садочок», де діти з особливими потребами можуть навчатися та проходити реабілітацію в денний час. Завдяки таким закладам дедалі більше дітей зможуть виховуватись у сім’ях, а не в інтернатах.

Захід відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Лаврська, 10-12 (Національний культурно-мистецький та музейний комплекс “Мистецький арсенал”). Початок аукціону о 17:00.

Акредитація до 15:00 19 грудня за телефонами (044) 289-35-60 та (044) 226-24-01. Контактна особа на місці Олена Доценко +380 334 24 69.

Прес-служба Міністерства соціальної політики

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу