У гімназії «Київська Русь» відбулася профілактична акція «Тиждень здоров’я в рідній школі». До участі в заході долучився заступник голови КМДА Віктор Корж.

Під час акції Віктор Корж ознайомився з методикою проведення уроків здоров’я, спрямованих на формування статури, і профілактику сколіозу у столичних школярів, а також поспілкувався з учителями та батьками учнів.

«У місті активно впроваджується освітній проект «Стандарт столичної освіти», де чільне місце посідає напрям покращення стану здоров’я київських школярів. Загалом на всебічну турботу про дітей спрямовано низку державних і муніципальних програм у рамках реалізації завдань Президента. Наразі ми зосередили увагу на актуальній проблемі в контексті порушень опорно-рухового апарату – проявів сколіозу в дітей. Адже майже половина випускників столичних навчальних закладів має порушення постави, цю ситуацію необхідно виправляти», – зазначив Віктор Корж.

У Департаменті освіти і науки, молоді та спорту зазначають, що з початку навчального року багато учнів з різних шкіл столиці вже випробували дієвість профілакторів «OSAN» та окремо відвідували гімнастку з використанням вправ щодо формування статури. Оздоровчу практику схвально сприйняли батьки школярів, тож наступного року місто має намір облаштувати профілакторами деякі класи.

Крім того, заняття з неофізкультури відбуваються в закладах охорони здоров’я Дарницького, Дніпровського та Святошинського районів столиці.

За інформацією КМДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу