Від учора, 18 грудня, завдяки спільному проекту Міністерства освіти і науки України та Малої академії наук вітчизняні та іноземні школярі мають змогу об’єднати бажання й зусилля в підкоренні дослідницького олімпу.
«Євроман» ? під такою назвою в МОН  презентували міжнародну освітню онлайн-програму. Вона пропонує юним науковцям світу разом виконувати навчально-дослідницькі роботи, проводити наукові експерименти й досліди, а також обмінюватися їх результатами. Так буде сформовано спільну науково-дослідницьку базу.

Директор МАН Оксен Лісовий каже, що підтримати українське освітнє ноу-хау готові провідні центри наукового світу. А це і Експериментальна лабораторія для молоді «Екслаб», що в Німеччині; і Центр Керхекескус у Фінляндії; і Мюнхенський природничий музей, і Центр Коперника в Польщі. Щодо практичних завдань, то їх учасники проекту отримуватимуть від провідних світових учених, серед яких будуть навіть Нобелівські лауреати. Заступник міністра освіти і науки Борис Жебровський зазначив, що створення  Європейської академії наук у форматі Євроману ? завдання не з легких, однак українські освітяни мають у цьому вагомий досвід і непорушний авторитет.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу