Найстаріша людина світу живе на Прикарпатті. Україна - країна рекордсменів - 76dc83f 00116-річна Катерина Козак, яка проживає в прикарпатському селі Хотимир Івано-Франківської області, є найстарішою довгожителькою у світі.
Так стверджують творці Національного реєстру рекордів.

“Після того, як помер 115-річний японець, вона стала найстаршою у світі. І якщо це вдасться довести Гіннессу, то до свого 117-річчя (14 лютого. – Авт.) Катерина Козак отримає світове визнання.

Тиск Катерини Іванівни становить 140 на 70, серцевий ритм відмінний, бачить без окулярів, чує без слухового апарату, і всього кілька років тому припинила працювати в городі”, – зазначив у ході презентації Книги рекордів експерт Національного реєстру рекордів Віталій Зорін.

Натомість найсильніший хлопчик в Україні мешкає в Сумах. 8-річний Єгор Леоненко, який сам важить 39 кг, лежачи підняв штангу на 2 кг важчу за себе під час обласних змагань із пауерліфтингу.

А другокласник однієї з київських шкіл, 7-річний Андрій Косташ, відтиснувся 4 тис. разів протягом 2 годин 29 хвилин 19 секунд.

Стосуються українські рекорди не тільки людей. Так, у Київському зоопарку живе гіпопотам, який претендує на звання найстарішого в світі. Бегемотиха Бреста була занесена до Книги у віці 54 року 10 місяців і 3 дні. Народилася вона 15 грудня 1958 в Ленінградському зоопарку. У 1973 році, в 15 -річному віці, переїхала на ПМЖ до Київського зоопарку.

За матеріалами Українська правда. Життя

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *