Рятувальники привітали діток зі школи-інтернату з Днем святого Миколая - mq1Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Михайло Болотських привітав діток зі спеціальної школи-інтернату в селі Мостище (Київська область) із Днем святого Миколая. Рятувальники приїхали до дітей із подарунками, а діти влаштували своїм гостям казкову виставу.

«Від великої команди українських рятувальників бажаю вам здоров‘я, успіхів у навчанні і безпечних свят. А рятувальники завжди прийдуть вам на допомогу», – привітав дітей і вихователів Голова ДСНС України. Він пообіцяв, що рятувальники і надалі допомагатимуть школі.

Готуючись до приїзду гостей, діти створили тематичні малюнки із правилами безпеки, а Михайлу Болотських подарували вишиту бісером картину.

Підготовлена дітьми вистава за участі янголів, чорта, Святого Миколая та інших артистів зворушила всіх гостей. А після того рятувальники влаштували урок безпеки – вікторини та конкурси, в яких дітки охоче змагалися. Чекала на них і справжня пожежно-рятувальна машина, де можна було роздивитися всі спеціальні інструменти, якими користуються рятувальники в роботі.

«У нашій школі постійно навчаються 75 діток. Усі вони з радістю приймають добро і тепло, а нам приємно, що таке добро у світі трапляється», – зазначила директор школи-інтернату Наталія Василенко.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *