Нехай малюк сам вирішує, о котрій лягати спати, впевнені вчені - smeshnye spjaschie deti 38514 s 1Режим дня дуже важливий у вихованні малюка. Але часто мами постають перед проблемою, що дитина не хоче вкладатися спати у встановлений час. Засмучуватися і тим паче сперечатися з крихіткою не варто, вважають учені. Американські фахівці встановили, що малюки краще знають, о котрій варто лягати спати.

За спостереженнями вчених, дітей дуже часто вкладають спати надто рано, коли їхній організм до сну ще не готовий. Через це дитина навіть у ліжку не може довго заснути, перевертається і її маленький біологічний годинник псується.

Учені нагадують батькам – хороший сон дитини залежить від рівня мелатоніну. Вміст цього гормону в крові підвищується в крові саме вночі. Оптимальний рівень мелатоніну для сну залежить від багатьох чинників, таких, як світло або фізичні навантаження, тому і настає в дітей не в один і той же час.

Отже, коли дитину кладуть спати надто рано, то її здебільшого чекає безсонна ніч. Наслідки її можуть проявлятися пізніше на емоційному стані малюка.

Для інформації: в середньому, за даними вчених, рівень мелатоніну починає підвищуватися близько 19.40 вечора.

За матеріалами сайту mama.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *