Луганська обласна творча група дошкільних працівників за проблемою «Організація роботи з дітьми п’ятирічного віку за основними напрямами програми «Впевнений старт» провела засідання в дошкільному навчальному закладі № 134  Луганська. У роботі взяли участь завідувачі та методисти дошкільних закладів Луганська, Первомайська, Станично-Луганського та Біловодського районів.

Члени творчої групи звітували про впровадження в роботу дошкільних закладів області програми «Впевнений старт», а саме: проведення протягом навчального року низки науково-практичних семінарів для керівників дошкільних навчальних закладів, на яких розглядалося питання обов’язковості освіти дітей старшого дошкільного віку, форми її здобуття, організація та зміст роботи. Учасники засідання визначили стратегічні напрями роботи щодо охоплення всіх дітей п’ятирічного віку дошкільною освітою та безболісного переходу до навчання в початковій школі.

Захід відбувся за сприяння управління освіти і науки Луганської облдержадміністрації разом із Луганським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу