Які подарунки українці чекають на Новий рік - 1339858211 178591У переддень новорічних свят одна з мереж магазинів гаджетів і аксесуарів провела всеукраїнське дослідження уподобань вітчизняних користувачів у сфері новорічних подарунків. Дослідження відбувалось за два етапи. Спершу респондентам було запропоновано відповісти на запитання, який подарунок вони хотіли б отримати на Новий Рік.

ТОП-5 найбільш очікуваних подарунків на Новий 2014

Понад 60 % опитаних відповіли, що на свято вони хотіли б отримати “під ялинку” гаджет (1 місце). 21 % опитаних хотів би отримати у подарунок подорож (2 місце), а 6 % українців із задоволенням отримали б у подарунок абонемент в спортивний клуб (3 місце). Цікаво, що якщо раніше кращими друзями дівчат були діаманти, то сьогодні ювелірні прикраси отримали  лише 5 %  серед бажань опитаних (4 місце). Також, попри стереотипи, шубку хотіли б менше 4 % респондентів ( 5 місце).

Із варіантів, які набрали меншу кількість голосів, залишилися: побутова техніка, подарунковий сертифікат на одяг, ексклюзивні домашні тварини, парфумерія, дорога косметика, сертифікат на взуття або сумки тощо.

На запитання: «Який гаджет ви хочете на Новий Рік?» понад 42 % опитаних українців відповіли iPhone 5S (1 місце). Цікаво, що ця ж тенденція спостерігалася й минулого року – за результатами торішнього опитування понад 40 % опитаних у 2012 році хотіли отримати в подарунок iPhone 5 . Менш популярним, але все ж таки одним із найочікуваніших подарунків виявився Apple iPad Air – найтонший і найлегший планшет у світі, його обрали 17 % респондентів (2 місце). Третє місце розділили між собою два топові гаджети: Google Nexus 5, що став першим смартфоном на новітній версії операційної системи Android 4.4 KitKat, і нова версія стильного планшета iPad mini Retina з найкращим екраном серед усіх 7-8-дюймових планшетів.

Замикає ТОП-5 найбажаніших гаджетів єдиний преміум-Android-смартфон на 2 SIM-карти – HTC One Dual SIM .

Крім цього, до десятки найбажаніших IT-подарунків рейтингу ввійшли фаблет Samsung Galaxy Note3, смартфони Sony Xperia Z1 і Samsung Galaxy S4 , а також новий флагманський планшет Samsung Galaxy Note 10.1.

Усього в опитуваннях взяли участь понад 4000 осіб по всій Україні. Раніше компанія Microsoft склала аналогічний рейтинг найбажаніших подарунків на основі опитування жителів Європи.

За матеріалами Bigmir.net

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *