Тернопільський біатлоніст Дмитро Підручний – чемпіон зимової Універсіади-2013 - dmtСтудент Тернопільського національного  педагогічного університету імені В.  Гнатюка Дмитро Підручний виграв 15-кілометрову гонку з біатлону із загальним стартом і став володарем повного комплекту нагород ХХVІ Всесвітньої зимової Універсіади-2013. Тепер на рахунку тернопільського біатлоніста золота, срібна і бронзова медалі.

На старт гонки вийшли майже 30 спортсменів. Серед них – п’ятеро українських студентів. Потужно розпочали гонку Дмитро Підручний, чеський  спортсмен Томас Крупчик і росіянин Дмитро Йолкін. На вогневому рубежі український біатлоніст промахнувся тільки один раз, але вже на дистанції швидко відіграв втрачений час і з дедалі більшою швидкістю почав збільшувати відрив від найближчих суперників. Невдалими виявилися постріли українського спортсмена на другому та третьому вогневих рубежах, а ось на четвертому Дмитро Підручний закрив усі мішені. Він стрімко пройшов заключний відрізок дистанції, фінішувавши з чемпіонським результатом 39 хвилин та 0,8 секунди. Другим фінішував Томас Крупчик, який відстав від Підручного на 28,4 секунди. «Бронза» дісталася Дмитру Йолкіну, результат якого виявився гіршим на 30,5 секунди.

Після переможного фінішу  чемпіона привітали голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Євген Баженков і президент Спортивної студентської спілки України Василь Кремень. Зокрема, Євген Баженков передав палкі вітання з вдалим виступом від міністра освіти і науки України Дмитра Табачника.

Після цієї біатлонної гонки в скарбниці збірної України вісім медалей (3 золоті, 3 срібні та дві бронзові) і восьме загальнокомандне місце.