У Москві самбісти показали вищий клас - 574ccddc02339a815591b52360ebe85cМинулого тижня в Москві відбувся чемпіонат світу з бойового самбо, в якому взяли участь 105 спортсменів із 16 країн світу.

Серед переможців змагань були і студенти Національного університету ДПС України та Київського фінансово-економічного коледжу.

I місце у ваговій категорії до 74 кг зайняв студент III курсу КФЕК, МС із бойового самбо, володар Кубку України з бойового самбо, володар Кубку Європи з бойового самбо серед молоді, володар Кубку України зі змішаних єдиноборств «Grand Prix Ukraine» Дмитро Парубченко.

I місце у ваговій категорії до 82 кг виборов студент III курсу університету, МСМК з бойового самбо, багаторазовий чемпіон України, чемпіон світу з бойового джиу-джитсу, володар Кубку Європи з бойового самбо, чемпіон Європи з бойового самбо Ярослав Амосов.

III місце у ваговій категорії до 68 кг завоював студент ІІІ курсу КФЕК, МС із бойового самбо, володар Кубку України з бойового самбо, володар Кубку Європи з бойового самбо серед молоді, бронзовий призер чемпіонату ФСТ «Динамо» з панкратіону Владислав Парубченко.