Ігор Калетнік подарував ВНАУ 18 полотен майстрів живопису - siduyЗ нагоди 20-річчя створення агрономічного факультету Вінницького національного аграрного університету в навчальному закладі відбулися урочисті заходи за участю випускника факультету, першого заступника Голови Верховної Ради Ігоря Калетніка, міністра молоді та спорту Равіля Сафіулліна, президента УААН Василя Петриченка, першого заступника міністра освіти і науки Євгена Суліми, першого заступника міністра агропромислового розвитку Івана Бісюка.

Президент університету, народний депутат України Григорій Калетнік ознайомив гостей з навчальним закладом, особливістю якого є те, що на його базі постановою Кабміну створено Всеукраїнський науково-навчальний консорціум, до складу якого увійшов також Інститут біоенергетичних культур та цукрових буряків УААН. На шостому поверсі головного корпусу, в холі і коридорах виставили 18 великих художніх полотен про село. Майже всі вони написані майстрами соцреалізму. 

«Агропромисловий комплекс – це та складова економіки, що демонструє силу й могутність нашої держави, – наголосив Ігор Калетнік. – На багатьох із цих картин зображено фрагменти нелегкої праці селян. Усе це близьке мені, бо народився і виріс я у селі, змалку бачив хліборобську працю, під час канікул допомагав жниварям. Через героїв картин передано український характер, працелюбство наших людей. Ці роботи сприятимуть вихованню таких самих рис у нинішнього покоління студентів».

Випускник університету Ігор Калетнік вручив почесні грамоти трьом викладачам університету. Серед них – перший директор тодішнього Вінницького філіалу Української сільськогосподарської академії, нині почесний ректор університету Леонід Середа та завідувач кафедри ботаніки Василь Мамалига.

У найбільшій університетській аудиторії головного корпусу відбулася зустріч гостей зі студентами та професорсько-викладацьким складом, а також із випускниками ювілейного випуску. У цій аудиторії в 2009 році тодішній Глава держави підписав Указ про присвоєння університету статусу національного.

Промовці не оминули  увагою нинішню ситуацію в державі. Лейтмотивом звучала думка про те, що українці не повинні боротися одне проти одного. Варто всю свою силу й енергію, мудрість працьовитого, терпеливого народу спрямувати на спільні справи заради зміцнення держави.

Рішенням вченої ради ректорату прізвище випускника університету Ігоря Калетніка занесене до книги «Золоті сторінки університету». Її започатковано торік із нагоди 30-річчя від часу заснування одного з кращих аграрних навчальних закладів держави.

За інформацією відділу медіа та інформаційних технологій ВНАУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

34 коментар до “Ігор Калетнік подарував ВНАУ 18 полотен майстрів живопису”
 1. Приємно знати, що такі видатні люди як Ігор Калетнік навчались в нашому вузі!

 2. Аграрний дійсно розвивається активними темпами, відкриваються нові спеціальності, а також студентам надається можливість стажування за кордоном, під час якого можна здобути неоціненний досвід, вивчити мову та заробити гроші.

 3. В аграрному університеті студентам надається можливість не тільки отримувати хороші теоретичні і практичні знання, а ще й розвиватись як особистість, підвищувати свій культурний розвиток..на мою думку, дані картини – це прекрасний подарунок для вузу!

 4. Надеюсь, что Агарному удастся преодолеть тенденцию, когда студенты из Украины едут за границу в поисках лучшего образования. Сейчас ВУЗ стремительно движется к этой цели.

 5. Університет не стоїть на місці, а розвивається досить таки швидкими темпами порівняно з іншими навчальними закладами Вінниці та України

 6. Аграрный крепко стоит на своих ногах и имеет соответствующую базу. Никакие критики не смогут этого отрицать. Сильный ВУЗ – профессиональные специалисты и благодарные студенты, которые тоже станут специалистами в своём деле. Что ещё нужно?

 7. Приємно навчатися у вузі, вихідцями якого, є такі поважні люди. Коли запитують, де я навчаюся, з гордістю відповідаю: “у Вінницькому національному аграрному університеті”. Тому що, наш вуз є одним з найпотужніших вузів країни, і нам не соромно приймати таких гостей, бо нам є що показати!

 8. Сьогодні Вінниця пишається таким вищим навчальним закладом! А студенти горді тим, що дійсно навчаються у такому виші! Тому, недаремно такі поважні люди України як перший віце–спікер ВР Ігор Калетнік, а ще й випусник цього навчального закладу відвідують його.

 9. Аграрний університет як завжди на висоті. Університет прославляють його випускники, які дійсно стали на професійну доріжку з порогу рідного ВУЗУ. Завдяки ректору та висококваліфікованому науково-педагогічному складу наш університет відомий не тільки в Україні, але й у світі.

 10. Цілком погоджуюсь..Наш аграрний найкращий.Нам є до кого рівнятися,тому ,що не кожному пощатило з таким керівництвом.

 11. Такі зустрічі цікаві для студентів. В аграрному справді дбають не лише про те, щоб його випускники були кваліфікованими спеціалістами, але всебічно розвинутими людьми. Цей ВУЗ крокує в ногу з часом.

 12. Не могу не согласится : Винницкий Аграрный лучший в Виннице, один из лучших в Украине! Спецы сильные. база для учёбы, практики сильная!
  Респект Игорю, достойный подарок!

 13. Тут прочитала, що на базі ВНАУ створено Всеукраїнський науково-навчальний консорціум, до складу якого увійшов також Інститут біоенергетичних культур та цукрових буряків УААН. Не завадило б вінничанам поділитися з київським інститутом досвідом роботи зі студентами-сиротами та малозабезпеченими. Вони у вас оточені увагою й піклуванням, чим не можуть потішитися студенти їхнього ВУЗу. Шкода, що у вас немає факультету ветеринарії…

 14. Цікава ідея щодо книги «Золоті сторінки університету»! Багатьом закладам можна запозичити, адже скрізь є випускники, якими пишається альма-матер.

 15. файненько, людям свято зробили і викладачів відзначили і поспілкувалися… гості це завжди подарунки тож універ має тепер цікаві роботи часів колективізації та створення колгоспів – це так наглядно демострує розвиток с.г. в країні.

 16. Приємно, що Вінничину, а в особливості Аграрний університет відвідали визначні особистості…..ВНАУ – дійсно, один з найкращих та найпотужніжих вузів, де найкращі студенти, найдосвітченіші викладачі.

 17. Вінницький національний аграрний університет один із небагатьох, які в наш час можуть похвалитися стрімким та системним розвитком. Запорукою цього є і успішна управлінська діяльність, системність і постійність в роботі, вміння поєднувати здобутки минулого з сучасними надбаннями. Тому, можна побажати й надалі усім, хто причетний до університету, успіхів та наснаги.

 18. Я студентка ВНАУ і за 4 роки навчання жодного разу не пошкодувала про свій вибір. В нашому університеті для студентів створені комфортні умови не лише для навчання і проживання,а й є можливість самореалізувати себе як творчу особистість.

 19. ВНАУ за останні кілька років дійсно дуже додав у своєму розвитку, і мова йде не лише про зовнішню модернізацію, але і велику кількість напрацьованих і налагоджених зв’язків та програм університету, розширенні переліку можливих спеціальностей, створенні Консорціуму та ін., це говорить про вдалу управлінську та наукову діяльність Григорія Миколайовича

 20. За короткий період ВНАУ став схожий на європейський ВУЗ. Вінничина – аграрний регіон, де саме аграрні спеціалісти матимуть нагоду піднімати аграрний сектор. Це розуміє і президент аграрного університету і державні чиновники, які у всьому сприяють процвітанню та підвищенню рівня навчання у ВНАУ.

 21. Студенти ВНАУ повинні пишатись тим, що мають можливість навчатись саме в цьому сучасному університеті. Керівництво ВНАУ робить все, щоб випускати найкращих спеціалістів для розвитку нашого вітчизняного агропромислового комплексу. Велика пошана Президенту ВНАУ, який використовує кожну можливість для удосконалення навчального, залучення високо-кваліфікованих викладачів та багато інших добрих справ.

 22. Аграрний з року в рік стає потужнішим та одним із престижніших, тут навчатися модно адже є можливості влаштуватися за кордоном. Є хороша база та умови, студенське життя цікаве та насичене.
  За останні роки жоден вуз так не розвинувся як аграриний, а такими випускниками пишаються адже це хороший приклад.

 23. Побільше б таких ВУЗів в країні, як ВНАУ, адже за останні кілька років цей ВУЗ змінивсся до невпізнаваємостті, а що саме головне, то це те, що він змінивсся в кращу сторону і продовжує в тому ж дусі – це дійсно приємно. І я горджусся тим, що мій син навчаєтьсся саме в ВНАУ!

 24. Кожен студент ВНАУ пишається тим, що має змогу навчатися в одному з найкращих університетів країни, адже тут готують висококваліфікованих працівників, які так необхідні в теперішній час.

 25. Дійсно вінничанам є чим пишатись: з маленької філії столичного вузу, за відносно короткий строк цей заклад розвинувся у потужний навчально-науковий регіональний центр аграрної освіти і науки, визнаний не тільки в Україні, а й у світі. І велика заслуга в цьому Президента ВНАУ, який зробив вагомий внесок у його розвиток і визнання.

 26. Наш Аграрний найкращий ми пишаємося ним і нашими випускниками…..Студенти виходять з нього гарними, професійними спеціалістами своєї справи.

 27. Дуже приємна церемонія відбулась у ВНАУ – це візит випускника агрономічного факультету Вінницького національного аграрного університету, першого заступника Голови Верховної Ради Ігоря Калетніка, який приїхав привітати університет з нагоди 20-річчя створення агрономічного факультету, вручив почесні грамоти викладачам університету, та подарував 18 полотен майстрів живопису

 28. Вінницький національний аграрний університет – один із провідних вищих навчальних закладів країни,який готує висококваліфікованих спеціалістів для сільського господарства. Тому недаремно його відвідують такі поважні гості на чолі з першим віце – спікером Ігорем Калетніком,випусником цього навчального закладу.

 29. На сьогоднішній день ВНАУ є одним з найкращих ВУЗів Вінниці і, що саме головне, то це те, що ВУЗ не зупинняєтьсся на досягненому і продовжує розвиватисся в прогресивному напрямі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *