Ректор Житомирського державного університету імені Івана Франка Петро Саух отримав подяку за активне впровадження інклюзивної освіти в університеті.

Вручила її голова Житомирської обласної організації «Діти сонця» Сніжана Кісішвілі під час проведення в ЖДУ імені Івана Франка благодійного концерту «Запали свічу».

«Щиро дякуємо за активне впровадження інклюзивної освіти в ЖДУ імені Івана Франка, за гарний підбір таких педагогів, як Наталія Колесник, Єлизавета Плющик та Ірина Яцик, які на волонтерських засадах займались із нашими дітьми, за сумлінну працю та підтримку батьків нашої організації. Протягом багатьох років ми мали можливість пересвідчитися у Вашій людяності та високій кваліфікованості», – зазначила Сніжана Кісішвілі.

Нагадаємо, що Житомирська обласна організація «Діти сонця» об’єднує батьків, які виховують дітей із синдромом Дауна. За офіційними даними, зараз в області нараховується до 160 сімей, де виховуються діти з особливими потребами. Поки що в організацію об’єднались 20 родин, для яких активно надають педагогічну допомогу викладачі ЖДУ імені Івана Франка.

За інформацією ЖДУ імені Івана Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу