Дослідники університету Хельсінкі зробили приголомшливу заяву у своїй статті в журналі Pediatrics. Вчені проаналізували медичні та соціальні дані майже 10 тисяч осіб і з’ясували, що недоношені діти не можуть стати багатими.

Фахівці стверджують, що передчасні пологи  негативно впливають на успішність дітей, їхнє спілкування з іншими дітьми та дорослими і на перспективу отримати високооплачувану посаду.
Автор дослідження Катрі Райкконен переконана, що навіть два тижні відіграють роль, якщо дитина народилася на 2 тижні раніше – їй не уникнути проблем при влаштуванні на роботу.
У ході дослідження були проаналізовані відомості про людей, які народилися з 1930 по 1940 роки. Майже 500 осіб народилися раніше терміну, інші ж – на 37-41 тижнях вагітності.

Згідно з отриманими даними, велика частина недоношених дітей не змогла побудувати успішну кар’єру, тоді як їхні однолітки не мали з цим жодних проблем. Автор статті зазначила , що в таких дітей менш розвинена схильність до розумової праці , тому їхні дохід і соціальний статус виявилися нижчими.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу