Можлива небезпека раннього розвитку дітей - avatar 05253ea6514ebcde744055f689cc0702Кожна мама мріє про те, що її дитина виросте справжнім генієм. І щоб малюк виправдав очікування батьків, його з самого дитинства починають вчити читати та писати. Але річ  у тім, що не всім дітям це потрібно, і найчастіше поспішати з інтелектуальним розвитком не варто.

Отже, можлива небезпека  раннього розвитку дітей:

1. Дитина не готова
Розвиток дитини відбувається за кілька етапів – формуються наочно-дієве, наочно-образне мислення, а лише після цього, до шести років, починається розвиток логічного мислення. Тому дитина просто не готова до таких знань, а непомірне напруження мозку малюка може негативно вплинути на подальший інтелектуальний розвиток.

2. Дитині потрібне спілкування
Малюкові необхідно спілкуватися зі своїми однолітками, гуляти на вулиці, розважатися, як дитина. А якщо посадити його за підручники та інші навчальні матеріали, у крихітки  просто не буде ні сил, ні бажання гуляти.

3. Дитині треба пізнавати світ
І пізнавати цей світ слід не за допомогою підручників, а завдяки батькам, спілкуванню, інтересів, які так притаманні дітям. Малюк дедалі частіше ставить запитання “чому ? ” і хоче отримувати на нього відповідь, хоче знати те, що його цікавить, а не те, що має цікавити, на думку батьків.

Вибираючи методику розвитку для своєї дитини, враховуйте її особливості та інтереси і не ставтеся до цих занять надто серйозно, адже малюкові потрібна гра!

За матеріалами сайту 4mama.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *