У Національному університеті “Львівська політехніка” побував Надзвичайний і Повноважний посол Австрійської Республіки в Україні Вольф Дітріх Гайм. Мета візиту — ознайомлення з діяльністю університету, а також налагодження та розширення міжнародної співпраці в науково-освітній галузі між Австрією та Україною.

Гостя прийняв ректор Національного університету “Львівська політехніка”, голова Ради ректорів Львівщини професор Юрій Бобало.

У ході розмови відбувся обмін думок щодо перспектив розвитку та розширення відносин між “Львівською політехнікою” та австрійськими університетами. Йшлося, зокрема, про те, що нині налагоджена тісна співпраця львівських політехніків із науковцями віденських технічного університету та університету прикладних наук, щороку розширюється обмін студентами та аспірантами, реалізується програма спільних науково-технічних досліджень тощо. Особливо плідним є співробітництво за міжнародними проектами Темпус та 7-ї Рамкової програми.

Проте ця робота, як констатували учасники розмови, потребує подальшого розширення та поглиблення. Адже це одна з важливих складових інтеграції України в європейський простір, суттєвий фактор залучення України до Болонського процесу.

У розмові, що пройшла в дружній конструктивній атмосфері, взяли участь Почесний консул Австрійської Республіки у Львові Ярослав Наконечний і проректор із науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків університету професор Юрій Рашкевич.

Прес-служба Національного університету “Львівська політехніка”

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу