Молодь, яка вступає до Інституту імені Михайла Бойчука, – це школярі, випускники середніх спеціальних закладів, які відчувають у собі талант, що потребує подальшої непростої праці під керівництвом знаних митців. Є серед них і ті, кому через вади здоров’я непросто отримати творчу професію. Проте вони надзвичайно наполегливі, активні, беруть участь у багатьох конкурсах, олімпіадах і заслуговують на велику шану. У цьому їм постійно допомагають провідні викладачі. 

Інклюзивна освіта. Студентки КДІДПМД ім. Михайла Бойчука - переможниці творчих змагань -Катерина Пасіченко, четвертокурсниця факультету дизайну, – учасниця багатьох творчих заходів. 2013-й рік став для неї успішним: учасниця Всеукраїнської олімпіади з живопису, конкурсу дизайнерів «Столиця життя», отримала першу премію в номінації «Любов», а в Міжнародному конкурсі дизайну COW 2013 виборола перше місце в номінації «Студентський постер» за роботу «COWsFlags». Цього року Катерина Пасіченко була учасницею ХІХ Українського студентського фестивалю реклами. На фестивалі вона отримала ІІІ місце в номінації «Фірмовий стиль» за роботу «Фірмовий стиль арт-дуету «ПКВ»; ІІІ місце в номінації «Друкована реклама» за роботу «Любов ніколи не завершується»; її робота «Фірмовий стиль арт-студії «Крапка» війшла до шорт-листа в номінації «Фірмовий стиль».

Інклюзивна освіта. Студентки КДІДПМД ім. Михайла Бойчука - переможниці творчих змагань - 2Яна Штапір, студентка ІV курсу Київського державного Інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука спеціалізації «Дизайн середовища». Вона учасниця Всеукраїнського фестивалю творчості «На крилах надії». А на ХV фестивалі творчості дітей та молоді «Повіримо в себе» стала однією з переможців у номінації «Образотворче мистецтво».

З Новим роком і Різдвом Христовим, дорогі наші дівчата! Здоров’я, вам, добра і щастя та подальших перемог у житті й творчості!

За інформацією КДІДПМД ім. Михайла Бойчука

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *