У Національному університеті «Острозька академія» триває конкурс на кращий гімн для навчального закладу. Він був започаткований ще торік, однак досі кращого музичного твору для ВНЗ організатори не відшукали. Ініціатором творчого змагання стало Братство спудеїв спільно з ректоратом та культурно-мистецьким центром вишу.

Головна мета конкурсу – написати текст і музику офіційної пісні академії. При цьому необхідно врахувати, що головний твір закладу повинен відображати історію університету та його роль у сучасному суспільстві. Позмагатись у творчому конкурсі можуть студенти академії як денної, так і заочної форми навчання. Нині оргкомітет конкурсу отримав понад півсотні варіантів гімну.

Текст і мелодія можуть створюватись як індивідуально, так і цілим колективом. Слова гімну повинні бути обов’язково написані українською мовою. До того ж, у жодному разі не повинні містити плагіату. Визначатиме переможця конкурсу компетентне журі. У його складі музиканти, поети, культурологи та історики.

Студент чи творча група, яка переможе в конкурсі, отримає грошову нагороду за свою творчість, а новостворений гімн звучатиме на усіх урочистостях Острозької академії.

За інформацією управління освіти і науки Рівненської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу